Curs d’Educació Viva

Módul 1

Sessió 1
J3 BCN: 15 d’Octubre
SM2 BCN: 10 d’Octubre
SM3 BCN: 17 d’Octubre
SM4 Girona: 24 d’Octubre
SM4 Reus: 24 d’Octubre
SM1 València: 4 d’Octubre
SM1 Ontinyent: 3 d’Octubre
SM1 Alcoy: 3 d’Octubre

Sessió 2
J3 BCN: 12 de Novembre
SM2 BCN: 7 de Novembre
SM3 BCN: 14 de Novembre
SM4 Girona: 21 de Novembre
SM4 Reus: 21 de Novembre
SM1 València: 8 de Novembre
SM1 Ontinyent: 7 de Novembre
SM1 Alcoy: 7 de Novembre

Sessió 3
J3 BCN: 10 de Desembre
SM2 BCN: 5 de Desembre
SM3 BCN: 12 de Desembre
SM4 Girona: 19 de Desembre
SM4 Reus: 19 de Desembre
SM1 València: 6 de Desembre
SM1 Ontinyent: 5 de Desembre
SM1 Alcoy: 5 de Desembre

Sessió 4
J3 BCN: 21 de Gener
SM2 BCN: 16 de Gener
SM3 BCN: 23 de Gener
SM4 Girona: 30 de Gener
SM4 Reus: 30 de Gener
SM1 València: 17 de Gener
SM1 Ontinyent: 16 de Gener
SM1 Alcoy: 16 de Gener

Módul 2

Sessió 5
J3 BCN: 18 de Febrer
SM2 BCN: 13 de Febrer
SM3 BCN: 20 de Febrer
SM4 Girona: 20 de Febrer
SM4 Reus: 27 de Febrer
SM1 València: 7 de Febrer
SM1 Ontinyent: 6 de Febrer
SM1 Alcoy: 6 de Febrer

Sessió 6
J3 BCN: 18 de Març
SM2 BCN: 13 de Març
SM3 BCN: 20 de Març
SM4 Girona: 6 de Març
SM4 Reus: 27 de Març
SM1 València: 7 de Mar
SM1 Ontinyent: 6 de Març
SM1 Alcoy: 6 de Març

Sessió 7
J3 BCN: 22 d’Abril
SM2 BCN: 17 d’Abril
SM3 BCN: 24 d’Abril
SM4 Girona: 24 d’Abril
SM4 Reus: 24 d’Abril
SM1 València: 11 d’Abril
SM1 Ontinyent: 10 d’Abril
SM1 Alcoy: 10 d’Abril

Sessió 8
J3 BCN: 20 de Maig
SM2 BCN: 15 de Maig
SM3 BCN: 22 de Maig
SM4 Girona: 8 de Maig
SM4 Reus: 22 de Maig
SM1 València: 9 de Maig
SM1 Ontinyent: 8 de Maig
SM1 Alcoy: 8 de Maig

Módul 3

Sessió 9
J3 BCN: 17 de Juny
SM2 BCN: 12 de Juny
SM3 BCN: 19 de Juny
SM4 Girona: 19 de Juny
SM4 Reus: 12 de Juny
SM1 València: 6 de Juny
SM1 Ontinyent: 5 de Juny
SM1 Alcoy: 5 de Juny

Sessió 10
J3 BCN: 26 de Juny (La Sessió es farà a Calaulet)
SM2 BCN: 26 de Juny (La Sessió es farà a Calaulet)
SM3 BCN: 26 de Juny (La Sessió es farà a Calaulet)
SM4 Girona: 26 de Juny
SM4 Reus: 26 de Juny

Horaris i llocs de les formacions

Grup J3  de 17:30 a 21:30 h
Formadors:  Jordi Mateu
Escola Jaume I a Barcelona, carrer Melcior de Palau 134-136.  https://goo.gl/maps/co811bmHkD62

Grup SM2 de 9.30 a 14.30h
Formadors:  Jordi Mateu
Escola Jaume I a Barcelona, carrer Melcior de Palau 134-136.  https://goo.gl/maps/co811bmHkD62

Grup SM3 de 9.30 a 14.30h
Formadors:  Jordi Mateu
Escola Jaume I a Barcelona, carrer Melcior de Palau 134-136.  https://goo.gl/maps/co811bmHkD62

Grup Reus  de 9.30 a 14.30h
Formadors:  Judith López
Escola Doctor Alberich i Casas, carrer Cèlia Artiga s/n, 43205 Reus, https://goo.gl/maps/vtEGtUFT84xx1e9L8

Grup Girona  de 9.30 a 14.30h
Formadors:  Magda Solera i Equip CAIEV
Escola Nou de Quart, carrer Mas Ferriol, 1,3, 17242 Quart.  https://goo.gl/maps/5ePgG4hFb822

Grup València  de 9.30 a 14.30h a València
Formadors:  Lucia Ortiz, Maria Suárez i Equip CAIEV
CEIP Alejandra Soler, carrer de Puerto Rico, 5, València

Grup Ontinyent de 9.30 a 14.30h a Ontinyent
Formadors:  Lucia Ortiz, Maria Suárez i Equip CAIEV
CEIP Martínez Valls, c/ José Iranzo, 54, Ontinyent

Grup Alcoy de 9.30 a 14.30h a Ontinyent
Formadors:  Lucia Ortiz, Maria Suárez i Equip CAIEV

WhatsApp Horari whatsApp 11 a 14h i de 17 a 20:30h