Curs d’Introducció a l’educació viva

Sessió 2
Grup de recuperació:  8 de desembre de 16 a 21h

Sessió 3
SM1:  1 de desembre de 9.30 a 14.30h
ST1:  1 de desembre de 16 a 21h
SM2:  8 de desembre de 9.30 a 14.30h
DM3:  2 de desembre de 9.30 a 14.30h  (Sant Pere de Ribes)
SM4:  22 de desembre de 9.30 a 14.30h
Grup de recuperació:  13 de gener de 9.30 a 14.30h

Sessió 4
SM1:  12 de gener de 9.30 a 14.30h
ST1:  12 de gener de 16 a 21h
SM2:  19 de gener de 9.30 a 14.30h
DM3:  16 de desembre de 9.30 a 14.30h  (Sant Pere de Ribes)
M4:  19 de desembre de 17 a 21h  (Sant Cebrià de Vallalta)
SM4:  26 de gener de 9.30 a 14.30h
Girona:  22 de desembre de 9.30 a 14.30h (Girona)
Reus:  22 de desembre de 9.30 a 14.30h (Reus)
Grup de recuperació:  10 de febrer de 16 a 21h

Sessió 5
SM1:  2 de febrer de 9.30 a 14.30h
ST1:  2 de febrer de 16 a 21h
SM2:  9 de febrer de 9.30 a 14.30h
DM3:  27 de gener de 9.30 a 14.30h  (Sant Pere de Ribes)
M4:  30 de gener de 17 a 21h  (Sant Cebrià de Vallalta)
SM4:  16 de febrer de 9.30 a 14.30h
Girona:  26 de gener de 9.30 a 14.30h (Girona)
Reus:  26 de gener de 9.30 a 14.30h (Reus)

Sessió 6
SM1:  2 de març de 9.30 a 14.30h
ST1:  2 de març de 14 a 21h
SM2:  9 de març de 9.30 a 14.30h
DM3:  17 de febrer de 9.30 a 14.30h  (Sant Pere de Ribes)
M4:  27 de febrer de 17 a 21h  (Sant Cebrià de Vallalta)
SM4:  23 de març de 9.30 a 14.30h
Girona:  23 de febrer de 9.30 a 14.30h (Girona)
Reus:  23 de febrer de 9.30 a 14.30h (Reus)

Sessió 7
SM1:  30 de març de 9.30 a 14.30h
ST1:  30 de març de 14 a 21h
SM2:  6 d’abril de 9.30 a 21.30h
DM3:  17 de març de 9.30 a 14.30h  (Sant Pere de Ribes)
M4:  27 de març de 17 a 21h  (Sant Cebrià de Vallalta)
SM4:  27 d’abril de 9.30 a 14.30h
Girona:  23 de març de 9.30 a 14.30h (Girona)
Reus:  23 de març de 9.30 a 14.30h (Reus)

Sessió 8
SM1:  4 de maig de 9.30 a 14.30h
ST1:  4 de maig de 16 a 21h
SM2:  11 de maig de 9.30 a 14.30h
DM3:  14 d’abril de 9.30 a 14.30h  (Sant Pere de Ribes)
M4:  24 d’abril de 17 a 21h  (Sant Cebrià de Vallalta)
SM4: 25 de maig de 9.30 a 14.30h
Girona:  27 d’abril de 9.30 a 14.30h (Girona)
Reus:  27 d’abril de 9.30 a 14.30h (Reus)

Sessió 9
SM1:  1 de juny de 9.30 a 14.30h
ST1:  1 de juny de 16 a 21h
SM2:  8 de juny de 9.30 a 14.30h
DM3:  19 de maig de 9.30 a 14.30h  (Sant Pere de Ribes)
M4:  29 de maig de 17 a 21h  (Sant Cebrià de Vallalta)
SM4: 22 de juny de 9.30 a 14.30h
Girona:  25 de maig de 9.30 a 14.30h (Girona)
Reus:  25 de maig de 9.30 a 14.30h (Reus)

Sessió 10
SM1:  29 de juny de 9.30 a 14.30h
ST1:  29 de juny de 16 a 12h
SM2:  9 i 30 de juny de 9.30 a 14.30h
DM3:  16 de juny de 9.30 a 14.30h  (Sant Pere de Ribes)
M4:  19 de juny de 17 a 21h  (Sant Cebrià de Vallalta)
SM4:  9 i 30 de juny de 9.30 a 14.30h
Girona:  22 de juny de 9.30 a 14.30h (Girona)
Reus:  25 de maig de 9.30 a 14.30h (Reus)

Llocs de la formació

Barcelona:  Escola Jaume I a Barcelona, carrer Melcior de Palau 134-136.

Girona:  Escola Nou de Quart, carrer Mas Ferriol, 1,3, 17242 Quart.

Reus:  Escola Marià Fortuny, carrer d’Astorga, 19, 43205 Reus.

Sant Cebrià de Vallalta:  Espai educatiu del CAIEV.

Sant Pere de Ribes:  Espai obert La Serra.