Curs d’Educació Viva

Módul 1

Sessió 1
J1:  3 d’octubre
SM2:  12 d’octubre
ST2: 12 d’octubre
SM3:  26 d’octubre en horari de tardes
SM4:  26 d’octubre
Girona: 26 d’octubre
Reus:  26 d’octubre
València:  19 d’octubre
Ontinyent: 20 d’octubre

Sessió 2
J1:  7 de novembre
SM2:  9 de novembre
ST2:  9 de novembre
SM3:  30 de novembre
SM4:  23 de novembre
Girona: 23 de novembre
Reus:  23 de novembre
València: 16 de novembre
Ontinyent: 17 de novembre

Sessió 3
J1:  5 de desembre
SM2:  7 de desembre
ST2:  7 de desembre
SM3:  14 de desembre
SM4:  21 de desembre
Girona: 21 de desembre
Reus:  21 de desembre
València: 14 de desembre
Ontinyent: 15 de desembre

Sessió 4
J1:  9 de gener
SM2:  18 de gener
ST2:  18 de gener
SM3:  25 de gener
SM4:  1 de febrer
Girona: 1 de febrer
Reus:  1 de febrer
València: 25 de gener
Ontinyent: 26 de gener

Módul 2

Sessió 5
J1:  6 de febrer
SM2:  15 de febrer
ST2:  15 de febrer
SM3:  22 de febrer
SM4:  29 de febrer
Girona: 29 de febrer
Reus:  29 de febrer
València: 22 de febrer (matí i tarda)
Ontinyent: 23 de febrer (matí i tarda)

Sessió 6
J1:  5 de març
SM2:  14 de març
ST2:  14 de març
SM3:  21 de març
SM4:  28 de març
Girona: 28 de març
Reus:  28 de març
València: 28 de març
Ontinyent: 29 de març

Sessió 7
J1:  2 d’abril
SM2:  18 d’abril
ST2:  18 d’abril
SM3:  25 d’abril
SM4:  2 de maig
Girona:  2 de maig
Reus:  2 de maig
València: 25 d’abril
Ontinyent: 26 d’abril

Sessió 8
J1:  7 de maig
SM2:  16 de maig
ST2:  16 de maig
SM3:  23 de maig
SM4:  30 de maig
Girona:  30 de maig
Reus:  30 de maig
València: 16 de maig
Ontinyent: 17 de maig

Módul 3

Sessió 9
J1:  4 de juny
SM2:  13 de juny
ST2:  13 de juny
SM3:  20 de juny
SM4:  27 de juny
Girona:  27 de juny
Reus:  28 de juny
València: 20 de juny
Ontinyent: 21 de juny

Sessió 10
J1:  18 de juny
SM2:  27 de juny
ST2:  27 de juny
SM3:  27 de juny
SM4:  per determinar

Horaris i llocs de les formacions

Grup J1  de 17:30 a 21:30 h
Formadors:  Jordi Mateu
Escola Jaume I a Barcelona, carrer Melcior de Palau 134-136.  https://goo.gl/maps/co811bmHkD62

Grup SM2 de 9.30 a 14.30h
Formadors:  Jordi Mateu
Escola Jaume I a Barcelona, carrer Melcior de Palau 134-136.  https://goo.gl/maps/co811bmHkD62

Grup ST2 de 16.00 a 21.00h
Formadors:  Jordi Mateu
Escola Jaume I a Barcelona, carrer Melcior de Palau 134-136.  https://goo.gl/maps/co811bmHkD62

Grup SM3 de 9.30 a 14.30h
Formadors:  Judith López
Escola Jaume I a Barcelona, carrer Melcior de Palau 134-136.  https://goo.gl/maps/co811bmHkD62

Grup SM4 de 9.30 a 14.30h
Formadors:  Jordi Mateu
Escola Jaume I a Barcelona, carrer Melcior de Palau 134-136.  https://goo.gl/maps/co811bmHkD62

Grup Reus  de 9.30 a 14.30h
Formadors:  Judith López
Pendent de confirmació

Grup Girona  de 9.30 a 14.30h
Formadors:  Magda Solera i Equip CAIEV
Escola Nou de Quart, carrer Mas Ferriol, 1,3, 17242 Quart.  https://goo.gl/maps/5ePgG4hFb822

Grup València  de 9.30 a 14.30h a València
Formadors:  Lucia Ortiz, Maria Suárez i Equip CAIEV
CEIP Alejandra Soler, carrer de Puerto Rico, 5, València

Grup Ontinyent de 9.30 a 14.30h a Ontinyent
Formadors:  Lucia Ortiz, Maria Suárez i Equip CAIEV
CEIP Martínez Valls, c/ José Iranzo, 54, Ontinyent

WhatsApp Horari whatsApp 11 a 14h i de 17 a 20:30h